Morten Hegdal

Morten Hegdal

Daglig leder / CEO

morten@winns.no

+47 976 60 719

Kenneth Sjølstad

Kenneth Sjølstad

Fagsjef / Salgsingeniør / Kuldeingeniør / Prosjektleder

kenneth@winns.no

+47 905 90 311

Jon Henning Frost Hauge

Jon Henning Frost Hauge

Avdelingsleder Winns Øst / Kuldeingeniør

jon@winns.no

+47 982 62 570

Arne Børtveit

Arne Børtveit

Avdelingsleder Winns Vest / CTO – Offshore / Kuldeingeniør

arne@winns.no

+47 915 51 301

Jarl Sandø

Jarl Sandø

Kuldeingeniør / Produktansvarlig

jarl@winns.no

+47 940 56 824

Martin Lillebudal

Martin Lillebudal

Senior prosjektingeniør / Fabrikksjef

martin@winns.no

+47 911 92 730

Bjørn Arstad

Bjørn Arstad

Leder: forskning og utvikling / Prosjektleder

bjorn@winns.no

+47 934 97 569

Per Alsvik

Per Alsvik

Avdelingsleder Automasjon / Styring

per@winns.no

+47 915 47 190

Helge Sundbye

Helge Sundbye

Prosjektleder Winns avd. Øst

helge@winns.no

+47 98 22 21 35

Line Richter

Line Richter

Administrasjonssjef

line@winns.no

+47 406 44 163

Kontakt oss for en hyggelig prat:

Bruk skjemaet nedenfor for å komme i kontakt med oss. Vi vil komme tilbake til deg så fort en av våre medarbeidere er tilgjengelig.

2019 © Winns AS • All rights reserved • Personvernerklæring